O nás

Jmenuji se Martin Vejškrab, 

jsem absolventem oboru Konstrukce pozemních staveb na stavební fakultě ČVUT v Praze. Po celou dobu studia jsem se orientoval na problematiku nosných konstrukcí staveb, vyhledával jsem příležitosti účastnit se různých studijních i mimo studijních projektů zaměřených právě na navrhování a posuzování konstrukcí a aktivně se snažil o navazování různých forem spolupráce s odborníky v oboru.

Pracovní zkušenosti jsem získával již při studiu zaměstnáním na poloviční úvazek u společnosti DEKPROJEKT s.r.o. působící pod značkou ATELIER DEK, nejprve 2 roky na pozici asistent projektanta a později jako projektant. Současně jsem se podílel na zpracovávání pasportů nemovitostí v rámci služby NEMOPAS.

Dále do srpna 2016 ve společnosti PS projekty spol. s.r.o. na pozici projektant a asistent statika. V rámci svého zaměstnání jsem zajišťoval vypracování projektů ve všech stupních dokumentace, koordinaci jednotlivých profesí, zajišťování technických dozorů a dalších doplňkových služeb.

V rámci projektu techzas zajišťuji jako OSVČ statické a projekční služby pro širokou stavební veřejnost, pro projekční a architektonické kanceláře, veřejné instituce a další. Působiště mého podnikání je po celé české republice, se sídlem v Ústí nad Labem.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Veškeré naše projekty jsou prováděny ve spolupráci s autorizovaným inženýrem pro obor statika a dynamika staveb